ARSAN Arıtma ve İnşaat A.Ş

Sektörünün önde gelen isimlerinden ARSAN Arıtma ve İnşaat A.Ş bizi tercih ettiği için TEŞEKKÜR ederiz.

 

 

ARSAN Arıtma ve İnşaat A.Ş

Mehmet İrfan Cengiz tarafından 1978 yılında kurulan ARSAN Arıtma ve İnşaat A.Ş., ülkemizin 70’lerde yükselen altyapı faaliyetlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Faaliyet gösterdiği sektörlerde de 40 yıl içerisinde büyük ticari hamleler yapmış ve hepsinde de başarısıyla adından söz ettirmiştir.
Bugüne kadar 500 milyon doların üzerinde aktif iş bitirme karnesine sahip ARSAN Group, yurt içinde ve yurt dışında ağırlıklı olarak, barajlar, sulama projeleri, kanalizasyon sistemleri, içme suyu hatları, isale hatları, arıtma tesisleri gibi her türlü altyapı projeleri, su depolama tesisleri, endüstriyel atık su arıtma tesisleri ile katı atık düzenli depolama tesislerini başarıyla tamamlamıştır.
Bitirilen projelerdeki başarılarının ardından, ARSAN şirketler topluluğu faaliyet alanlarını genişletmeye karar vermiş; Demir Çelik Sanayi, Enerji ve Doğalgaz Sektörü başta olmak üzere yeni yatırım alanlarına girmiştir.
ARSAN GROUP, Türkiye’de sanayinin de yoğun olduğu şehirlerde 4 adet Doğalgaz Dağıtım Lisansı’na sahip olup 5 farklı şehirde toplamda 500.000’i aşkın aboneye hizmet vererek yılda 1.000.000 smᵌ’ün üzerinde gaz satışını gerçekleştirmektedir.